OCENI OVOGODIŠNJU DEČJU NEDELJU


FANTASTIČAN
IMA PUNO AKTIVNOSTI, ALI...
MOŽE DA PROĐE
AKO NEMAMO DRUGOG IZBORA
UŽASAN
PO MENI NE BI TREBALO ORGANIZOVATI DEČJU NEDELJU




 
ŠKOLSKA GODINA    
  ШКОЛСКА ГОДИНА: 2011/2012

  ODELJENJE: 1.1

  RAZREDNI STAREŠINA: Šinkovič Gabriela



  ODELJENJE: 1.2

  RAZREDNI STAREŠINA: Ivana Kikić



  ODELJENJE: 1.3

  RAZREDNI STAREŠINA: Danica Radaković



  ODELJENJE: 2.1

  1. Balzam David
  2. Boban Albertina
  3. Horvat Sanella
  4. Kovač Lidija
  5. Lastovič Anet
  6. Odri Lucija
  7. Santa Georgina
  8. Urban Konrad
  9. Vajda Čongor

  RAZREDNI STAREŠINA: Gortva Angelina



  ODELJENJE: 2.2

  1. Vukas Dragana
  2. Grbić Ana
  3. Doroslovački Dušan
  4. Jakovljević Aleksandar
  5. Jeremić Uroš
  6. Jokanović Aleksandar
  7. Jokić Nemanja
  8. Kalmar Olja
  9. Marić Miloš
  10. Molnar Nikolina
  11. Petković Sara
  12. Petrović Marina
  13. Pincolič Nikola
  14. Rajić Teodora
  15. Rajić Milica
  16. Stefanović Jovan
  17. Tomašić Dimitrije

  RAZREDNI STAREŠINA: Sanja Bakrač



  ODELJENJE: 2.3

  1. Medić Sara
  2. Stojšić Santino
  3. Šibalić Selena
  4. Vasović Nataša
  5. Bojović Vanja
  6. Avramović Aleksandra
  7. Obradović Jovana
  8. Stanojev Jovana
  9. Simić Marijana
  10. Vasić Ana
  11. Mihajlović Željko
  12. Ratkov Filip
  13. Bajšanski Rastko
  14. Petrović Ksenija
  15. Dinić Ivona
  16. Đurić Mateja
  17. Spahić Strahinja

  RAZREDNI STAREŠINA: Biljana Rajkov



  ODELJENJE: 3.1

  1. Beretka Karina
  2. Beretka Leona
  3. Bezeg Reka
  4. Bozsoki Nina
  5. Flais Andrea
  6. Fenyvesi David
  7. Hasznosi Toth Karolina
  8. Lakatos Dzseszika
  9. Szabo Karoly
  10. Vajda Nandor

  RAZREDNI STAREŠINA: Fabian Đenđi



  ODELJENJE: 3.2

  1. Lam Strahinja
  2. Živkov Aksin Nemanja
  3. Mrakić Željko
  4. Đukić Sanja
  5. Vukelić Nenad
  6. Stanojević Stefan
  7. Šijačić Lazar
  8. Stajić Nikola
  9. Prekpaljaj Katarina
  10. Drobina Lena
  11. Stanojević David
  12. Rajčević Miroljub
  13. Radunović Nikola
  14. Bačikin Aleksa
  15. Todorović Mateja
  16. Radunović Zorana
  17. Jović Nađa
  18. Jovanović Albert
  19. Jovanović Valentina
  20. Petrović Indira

  RAZREDNI STAREŠINA: Dokić Marijana



  ODELJENJE: 3.3

  1. Beatović Dejan
  2. Božić Nenad
  3. Đurišić Una
  4. Egić Miroslava
  5. Jelić Martin
  6. Kolarski Marko
  7. Kopre Nikola
  8. Krajtmar Hana
  9. Makarić Jovana
  10. Miolski Miloš
  11. Novakov Stefan
  12. Osmani Đulijeta
  13. Osmanhadžić Dragana
  14. Pavkov Bojan
  15. Petrović Jasmin
  16. Polih Slađana
  17. Radovanov Nikola
  18. Stražmešterov Damjan
  19. Tintor Vladimir
  20. Trajković Žaklina
  21. Horvat Ines
  22. Živkov Teodora

  RAZREDNI STAREŠINA: Despotović Marijana



  ODELJENJE: 3.4

  1. Bakrač Lana
  2. Vračarić Boris
  3. Gligorijević Damijan
  4. Despotović Milana
  5. Dragović Tara
  6. Živanović Nataša
  7. Kalinič Valentina
  8. Lakatoš Adriana
  9. Lakatoš Tefik
  10. Majstorović Marko
  11. Marić Darija
  12. Marić Olivera
  13. Mlađan Vuk
  14. Petrović Samanta
  15. Radonić Miroslav
  16. Tanasijin Natalija
  17. Tomašević Vukašin
  18. Filep Luka
  19. Herbatenji Kristijan
  20. Štrbački Stasja

  RAZREDNI STAREŠINA: Popović Lida



  ODELJENJE: 4.1

  1. Acsai Sarlota
  2. Balzam Edina
  3. Baja Veronika
  4. Budai Viktor
  5. Gucunski Goran
  6. Hermec Kristian
  7. Horvat Kristof
  8. Kiš Blanka
  9. Kovač Gabor
  10. Penzes Szabolč
  11. Sabo Đerđ
  12. Vajda Adrianna
  13. Velemirov Korina
  14. Živkov Andričin Klementina
  15. Gabor Klementina
  16. Bukovič Klementina
  17. Karačonji Atila
  18. pejić Martin
  19. Pal Oršolja
  20. Lalić Sonja
  21. Burnat Rudolf

  RAZREDNI STAREŠINA: Potrbić – Težer Gabriela



  ODELJENJE: 4.2

  1. Arsić Aleksandra
  2. Bačikin Mihajlo
  3. Vasić Tijana
  4. Višekrunić Nikola
  5. Gaši Fidaim
  6. Gladić Tamara
  7. Gambošev Jelena
  8. Lakić Jovana
  9. Ludajić Aleksandra
  10. Ludajić Tamara
  11. Ludajić Katarina
  12. Martić Tijana
  13. Milovanov Ankica
  14. Nićetin Marko
  15. Obradović Andrej
  16. Popov Milana
  17. Potrebić Tina
  18. Rakić Miloš
  19. Stajić Luka
  20. Stajić Maša
  21. Čiplić Aleksandra
  22. Švedić Nađa

  RAZREDNI STAREŠINA: Ružica Srdanović



  ODELJENJE: 4.3

  1. Bajšanski Teodora
  2. Vaštag Andrea
  3. Vlajkov Nikola
  4. Grozdanović Nikola
  5. Guljaš Izabela
  6. Došić Dušica
  7. Jovanović Marko
  8. Jovanović Nevena
  9. Kovač Aleksa
  10. Kuridža Valentina
  11. Ljubojević Dejan
  12. Matijašević Darko
  13. Novta Ivana
  14. Perić Dragan
  15. Petrović Danijela
  16. Prodanov Violeta
  17. Radunović Marija
  18. Savić Tanja
  19. Adamović Marina
  20. Hajdić Đorđe
  21. Haček Nikola

  RAZREDNI STAREŠINA: Boro Miljuš





  VI STE 9753. POSETILAC.

AŽURIRANO DANA:
10.10.2012.
   
    Copyright © (2010-2012) - OSNOVNA ŠKOLA "SEVER ĐURKIĆ" - BEČEJ