OCENI OVOGODIŠNJU DEČJU NEDELJU


FANTASTIČAN
IMA PUNO AKTIVNOSTI, ALI...
MOŽE DA PROĐE
AKO NEMAMO DRUGOG IZBORA
UŽASAN
PO MENI NE BI TREBALO ORGANIZOVATI DEČJU NEDELJU




 
ŠKOLSKA GODINA    
  ШКОЛСКА ГОДИНА: 2011/2012

  ODELJENJE: 5.1

  1. Bezeg Betina
  2. Čerepeš Adrian
  3. Janiga Robert
  4. Kiš Deneš
  5. Nađ Anita
  6. Šulc Boglarka
  7. Vajda Daniel
  8. Varga Roland
  9. Kovač Nemedi Čila

  RAZREDNI STAREŠINA: Čabi-Sekač Kristina



  ODELJENJE: 5.2

  1. Balaška Ivana
  2. Bilbija Nikola
  3. Gavrić Mihajlo
  4. Gurjanov Aleksandar
  5. Dubroja Stefan
  6. Jakšić Stefan
  7. Jerosimić Dragana
  8. Marić Ana
  9. Medić Stevan
  10. Mišković Teodora
  11. Pejić Luka
  12. Petković Nebojša
  13. Petrović Sabrina
  14. Radenković Milica
  15. Stanojević Oliver
  16. Stojačić Nataša
  17. Subotički Bogdan

  RAZREDNI STAREŠINA: Tatjana Kožul



  ODELJENJE: 5.2

  1. Višekrunić Miloš
  2. Vojnović Marinko
  3. Jovanović Sara
  4. Jorović Jovan
  5. Makarić Milica
  6. Mesaroš Viktor
  7. Mitrović Stefan
  8. Mitrović Filip
  9. Mihajlica Miloš
  10. Petković Milan
  11. Prodanov Nikoleta
  12. Rajčević Slađana
  13. Simić Marko
  14. Tomašić Nikolina
  15. Češljarov Teodora
  16. Pavlov Natalija
  17. Relić Slavica
  18. Tintor Nikola
  19. Krajtman Martin

  RAZREDNI STAREŠINA: Igor Sekulić



  ODELJENJE: 5.4

  1. Avramov Jelena
  2. Avramov Katarina
  3. Brankov Maja
  4. Vujanov Dana
  5. Živkov Andričin Jovan
  6. Kuprešak Vladimi
  7. Lakić Nastasija
  8. Marošanović Aleksa
  9. Petrović Vanja
  10. Polovina Sergej
  11. Popović Milica
  12. Stojković Snežana
  13. Šandor Aleksej
  14. Šrimpf Marko
  15. Molnar Nikoleta

  RAZREDNI STAREŠINA: Bojka Srećo



  ODELJENJE: 6.1

  1. Acsai Akos
  2. Bazsoki Petra
  3. Feher Mikloš
  4. Feher Zsolt
  5. Gortva Emese
  6. Gregus Sandor
  7. Halapi Lorand
  8. Harkai Reka
  9. Kiss David
  10. Kovacs Jonas
  11. Marki Eleonora
  12. Meszaros Orsolya
  13. Mihajčović Lazar
  14. Molnar Szebasztian
  15. Rajsli Hunor
  16. Sinkovics Zalan
  17. Urban Levente
  18. Varga Diana
  19. Harkai Reka

  RAZREDNI STAREŠINA: Zapletan Erika



  ODELJENJE: 6.2

  1. Arsić Milan
  2. Vasiljević Tijana
  3. Vlajkov Lazar
  4. Gajičić Dušan
  5. Gajičić Jelena
  6. Jovanović Miloš
  7. Građin Miloš
  8. Kekić Marina
  9. Marković Radmila
  10. Pobrić Marko
  11. Prekpalaj Albertina
  12. Rajić Anastasija
  13. Svirčević Dorian
  14. Segi Aleksandra
  15. Stojanović Boris
  16. Stojkov Vanesa
  17. Subakov Neda
  18. Ulanović Nikola
  19. Haček Luka
  20. Cvetojević Mihajlo

  RAZREDNI STAREŠINA: Veselin Popov



  ODELJENJE: 6.3

  1. Brkljač Jelena
  2. Višković Biljana
  3. Dobožanov Stevan
  4. Došić Aleksandar
  5. Drobina Aleks
  6. Živkov Aksin Milica
  7. Jelić Davor
  8. Majstorović Teodora
  9. Mandić Marko
  10. Marošanović Veljko
  11. Mesaroš Ana
  12. Milićević Aleksandar
  13. Mihajlović Danilo
  14. Nović Milan
  15. Rakić Đorđe
  16. Ratkov Nikola
  17. Simin Natalija
  18. Sladić Isidora-Tisa
  19. Stojšić Dorotea
  20. Tašin Ksenija
  21. Tica Darko
  22. Cakić Adrijana

  RAZREDNI STAREŠINA: Mašic-Tapolčanji Eržebet



  ODELJENJE: 6.4

  1. Babić Aleksandar
  2. Bečanović Dalibor
  3. Vićentić Uroš
  4. Galetić Ksenija
  5. Grbić Milica
  6. Glavaški Teodora
  7. Davidović Nataša
  8. Đurić Stefan
  9. Jeremić Željana
  10. Jovanović Stefanija
  11. Kalmar Miloš
  12. Korovljev Viktor
  13. Lakić Gorana
  14. Majstorović Dušan
  15. Majstorović Jelena
  16. Mitrovčanin Dimitrije
  17. Pejić Simeon
  18. Rajčević Miloš
  19. Radunović Vuk
  20. Sep Žolt
  21. Stijović Daliborka
  22. Tomić Dajana
  23. Tornjanski Isidora
  24. Šrimpf Nataša

  RAZREDNI STAREŠINA: Zora Puzić



  ODELJENJE: 7.1

  1. Gabor Jožef
  2. Horvat Evelin
  3. Horvat Lenke
  4. Kiš Viktor
  5. Lakatoš Jolan
  6. Šarvari Arpad
  7. Šinkovič Tamaš
  8. Vajda David
  9. Varga Kristian
  10. Alač Albert
  11. Seke Klarita
  12. Pece Kristian

  RAZREDNI STAREŠINA: Katica Kabok



  ODELJENJE: 7.2

  1. Božić Stefan
  2. 2Brankov Tamara
  3. Vojinović Bojana
  4. Gavanski Gordana
  5. Grbić Jelena
  6. Grbić Tijana
  7. Dražić Stefan
  8. Jovanović Filip
  9. Jorović Nikola
  10. Kuridža Nikoleta
  11. Makarić Nevena
  12. Marić Jovana
  13. Matijević Vesna
  14. Matijević Milica
  15. Milojević Bojana
  16. Nikolić Jovana
  17. Novta Nikola
  18. Nonin Stefan
  19. Onjin Aleksej
  20. Perić Nikola
  21. Perišić Nikola
  22. Radovanović Marija
  23. Relja Dragan
  24. Stanković Gojko
  25. Filipović Miloje
  26. Crnojački Helena
  27. Radovanov Miloš

  RAZREDNI STAREŠINA: Nadežda Božović



  ODELJENJE: 7.3

  1. Bakrač Tamara
  2. Botka Andrej
  3. Vukas Tatjana
  4. Dragaš Ivana
  5. Živanović Dušan
  6. Kesić Natalija
  7. Kovačev Nađa
  8. Korhec Natalija
  9. Kuprešak Nataša
  10. Lazendić David
  11. Markov Marina
  12. Markov Marijana
  13. Makša Dunja
  14. Nešić Dušan
  15. Obradović Una
  16. Popović Nataša
  17. Potrebić Lazar
  18. Protić Teodora
  19. Rajlić Miloš
  20. Rajić Sofija
  21. Relić Biljana
  22. Stajić Ksenija
  23. Stajki Rešat
  24. Tanurdžić Zorana
  25. Hajdić Sofija
  26. Čimburović Danilo
  27. Čiplić Bogdan

  RAZREDNI STAREŠINA: Gordana Kosanović



  ODELJENJE: 8.1

  1. Bartuc Viktor
  2. Balint David
  3. Buzaš Rebeka
  4. Doboš Kornel
  5. Filep Atila
  6. Gortva Hunor
  7. Karačonji Sebastijan
  8. Kalman Silard
  9. Kovač Franciška
  10. Nađ-Pal Kornelija
  11. Varga Sabolč

  RAZREDNI STAREŠINA: Saša Ljubović



  ODELJENJE: 8.2

  1. Bajšanski Nataša
  2. Velicki Laza
  3. Vorgučin Vladan
  4. Građin Isidora
  5. Grbić Nemanja
  6. Guljaš Atila
  7. Živojnović Dragan
  8. Lele Aleksandra
  9. Mandić Vanja
  10. Marić Jovana
  11. Marić Predrag
  12. Mrđanov Jovana
  13. Nikolovski Relja
  14. Rajlić Milica
  15. Srdić Dušan
  16. Stajić Stefan
  17. Stevanović Marina
  18. Ćurković Jovana
  19. Ubavić Željko
  20. Uzelac Rade

  RAZREDNI STAREŠINA: Ivana Raičević



  ODELJENJE: 8.3

  1. Balaška Elena
  2. Vojnović Nemanja
  3. Voraček Kristina
  4. Gaković Milana
  5. Glavaški Stevan
  6. Erdelj Valentina
  7. Živković Petar
  8. Jelenković Nikola
  9. Lakić Nikola
  10. Matić Nemanja
  11. Milanović Emilija
  12. Milivojević Mihaela
  13. Mihajlović Lazar
  14. Obradović Isidora
  15. Ostojić Tamara
  16. Panić Aleksandar
  17. Radovanović Stefanela
  18. Stajić Milana
  19. Tomić Srđan
  20. Ćurčić Mirjana
  21. Džambas Nikola

  RAZREDNI STAREŠINA: Miljan Bojović



  ODELJENJE: 8.4

  1. Grujić Aleksandra
  2. Đurković Nikoleta
  3. Jokanović Mladen
  4. Kavedžija Dajana
  5. Markov Branislav
  6. Mišić Sandra
  7. Nikolić Jovana
  8. Obradović Andrej
  9. Pejčić Stojan
  10. Palinkaš Jovana
  11. Popov Branka
  12. Prgić Nemanja
  13. Segedinac Bojan
  14. Subotički Staša
  15. Tolmač Ljiljana
  16. Šmigić Lazar
  17. Šrimpf Jovana
  18. Vrekić Aleksandra
  19. Radovanović Merima
  20. Čočić Danijel

  RAZREDNI STAREŠINA: Ljubica Mišolić





  VI STE 6503. POSETILAC.

AŽURIRANO DANA:
10.10.2012.
   
    Copyright © (2010-2012) - OSNOVNA ŠKOLA "SEVER ĐURKIĆ" - BEČEJ