Dan tolerancije - Tolerancia napja

11/24/2019

I naši učenici su vrlo uspešno učestvovali u obeležavanju ovogodišnjeg Dana torelancije.

Na recitovanju povodom Dana tolerancije koje se održalo danas u prostorijama MKD "Petefi Šandor", naše tri učenice su postigle divne rezultate:
Doroteja Mraović (6.3, nastavnica Erika Zapletan) prvo mesto za recitovanje na mađarskom jeziku, Mia Mecek (8.1, nastavnica Dajana Dujaković) prvo mesto za recitovanje na srpskom jeziku i Fiona Lovaš (6.1, nastavnica Nadežda Božović) treće mesto za recitovanje na srpskom jeziku.
Bravo!
Čestitamo i ostalim učenicima naše škole koji su učestvovali u takmičenju!

TOLERANCIJA....Naši najmlađi Severci,čiji je maternji jezik mađarski, recitovali su pesme na srpsko jeziku,pripremala ih je nast.Nevena Marjanović.Svi su se trudili.divno pesme kazivali.... DRUGO mesto je osvojila Tripolski Blanka, učenica IV/1 odeljenja
Az alsós anyanyelvápoló csoport magyarul szavalt két Idíj:Momcilovic Milán és Dávid Trivkovic valamint két II.díj:Lara Drazic és Mraovic Dmitarnak.Felkèszitő tanàrnő Zapletàn Erika
.Gratulálunk!
ČESTITAMO!

Nastavnica Zapletan Erika sa svojim učenicima i ove godine je pokupila nagrade.