Dečja nedelja 5. dan

10/27/2019

11.10.2019. Na likovnom konkursu koji je organizovala Predškolska ustanova "Labud Pejović", povodom Dečje nedelje, učenici III-3 su osvojili prvu nagradu (učiteljica Marijana Despotović), a učenici II-3 treću nagradu (učiteljica Biljana Rajkov). U poseti su nam bili naši predškolci, budući najmlađi Severci, pa smo se zajedno igrali, upoznali sa budućim učiteljima i sjajno zabavili. Učenici 7/3 i 8/3 odeljenja, u okviru Dečije nedelje, okusili su na časovima srpskog jezika i književnosti kod nastavnice Dajane Dujaković kako je to biti "s one strane katedre". Na suncem obasjanom trgu, poslednjeg dana Dečje nedelje, vredne ruke "Severaca" su stvarali čudo. Kao EkoŠkola u srcu, mislimo i čuvamo i životinje. Svetski dan zaštite životinja obeležava se 4. oktobra , zato smo se i mi setili naših omiljenih drugara. Az Állatok Világnapját 1931 óta ünneplik minden esztendőben Szent Ferenc emléknapján, október 4-én.Mi erre a napra emlékeztünk a Gyermekhét utolsó napján a napsütötte téren.

1. nagrada za 3/3

3. nagrada za 2/3

Slatka nagrada za najbolje.

Dobro došli Severci-Köszöntünk bennetekek kisiskolások.

U tuđim cipelama 7/3

S one strane katedre 8/3

Učenici u ulozi nastavnika 7/3

Sunčani kraj Dečje nedelje na našem štandu.

Uvek bučno, veselo i kreativno.

Obeležili smo i Dan životinja.