Nagrade za sve đake i prosvetne radnike OŠ „Sever Đurkić“

11/1/2019

30.10.2019. TV Bečej: "Oko 460 đaka nižih i viših razreda Osnovne škole „Sever Đurkić“ iz Bečeja, kao i četrdesetak prosvetnih radnika u ovoj školi, nagrađeni su za učešće na takmičenjima i uspehe ostvarene u okviru „Dečije nedelje“. Svaki razred pojedinačno dobio je po jedan slatki paketić dok su učenici koji su se posebno istakli na takmičenjima dobili nagrade u vidu administrativnog i školskog pribora. „Severci“ su nagrade pokupili učestvujući na takmičenjima u igranju društvenih igara, brzom sklapanju Rubikove kocke u Tehničkoj školi, trčanjem na krosu, košarkaškom i stonoteniskom turniru, takođe nagrade su pristigle i sa prepričavanje šaljivih priča i likovnih konkursa koje su organizovali Predškolska ustanova "Labud Pejović", odnosno Narodna biblioteka."